SLIDER - VŽDY JAKO PRVNÍ ČLÁNEK!!!

slider slider slider

Kosmetické služby

Kadeřnictví, mani - pedi

Solária - https://solarium-studiogreen.rezervacnik.cz

 • Změna mimořádných opatření Ministerstva zdravotnictví ze dne 23.4.2020

  27.4.2020

  Zprávy z Vlády ze dne 23.4.2020, týkající se provozu Studia Green:

  Vláda  změnila mimořádná opatření Ministerstva zdravotnictví, které dnes zrušil soud, na krizová opatření Vlády, pro provozovny to tedy znamená, že zatím otevírají postupně podle plánu uvolňování, které dnes upravila Vláda, tj. pro naše obory (pedikúra, manikúra, kosmetika, masáže, kadeřnictví atd.) to znamená, že otevíráme 11.5.2020 (25.5.2020 porušení integrity kůže)

  Ministerstvo zdravotnictví zrušilo omezení volného pohybu osob, tj. je možno se pohybovat po území ČR bez omezení, zrušilo také omezení shromažďování počtu osob a to ze 2 osob na maximálně 10 osob

  Platnost od 24.4.2020
 • Naši milí, snad bude platit návrh vlády ze dne 14.4.2020 a od 25.5.2020 Vám budeme moci opět nabídnout naše služby. Těšíme se na vás!!!

  17.4.2020

  Plocha-zastupce-lnk

 • PERMANENTNÍ MAKE UP ve Studiu Green 30.9.2019

  4.8.2019

   Objednávky na tel.: 606 451 985

   67413049_919044321761742_7352671697910104064_n 67240642_919044395095068_33164564933640192_n 67102087_919044361761738_1214652506911539200_n 65096049_895904500742391_861564787400638464_n

 • NOVINKA - Vertikální SOLÁRIUM s vibrační plošinou

  27.11.2018

  Img_4230  

  VERTICAL MEGASUN S VIBRAČNÍ PLOŠINOU (cena běžné minuty 15,-Kč)

  60´ (14,-/min.) 840,- Kč

  90´(13,-/min.) 1170,- Kč

  12´(12,-/min.) 1440,- Kč

  VERTICAL MEGASUN BEZ VIBRAČNÍ PLOŠINY (cena běžné minuty 12,-Kč)

  60´ (11,-Kč/min.) 660,- Kč

  90´(10,-Kč/min.) 900,- Kč

  120´(9,- Kč/min.) 1080,- Kč

 • TLAKOVÁ MASÁŽ - Tomáš Vopařil

  21.10.2018

  Tlaková masáž

   

  Reflexní segmentová (tlaková) masáž

                           

  Reflexní masáž je jemná manuální technika jejíž léčebný zásah je veden v místech druhotných změn vyvolaných reflexně daným onemocněním. Místem masáže tedy není primární nemocná tkáň nebo ústrojí.

  Tyto druhotné změny na těle vznikají za pomocí reflexního oblouku příslušné části daného segmentu na páteři, vlivem prvotní změny na daném orgánu.

  Při masáži jsou zachovány základní technické prvky klasické masáže, jako je tření, vytírání, hnětení a chvění. Masáž se provádí buď v leže nebo v sedě.

  • Zahajuje se podél páteře v kořenové oblasti segmentů a až později se provádí v jejich periférii.
  • Nejprve se uvolňují změny nejpovrchnější a teprve potom změny uložené hlouběji.

  Jistým druhem reflexní masáže je:

  Vazivová reflexní masáž

  Je to měkčí technika než reflexní segmentová masáž, jejíž charakteristickým rysem je dráždění nervových zakončení v kožní tkáni, vazivu a svalu.

  Použití při vertebrogeních potížích.

  Tyto reflexní techniky se provádí nasucho bez masážních prostředků.

   

 • TAPING - Tomáš Vopařil

  21.10.2018

  Taping

  Metoda Kinesio Tapu byla vyvinuta počátkem 70. let japonským chiropraktikem Dr. Kenzo Kasem, který jako první použil elastický tape.

  Kinesiology taping je vhodnou součástí léčby pohybového aparátu v rehabilitaci, velké uplatnění nachází u rekreačních i vrcholových sportovců, slouží jako podpůrná terapie i v dalších oborech.

  Aplikací tapu lze pozitivně ovlivnit:

  • svalové napětí jak svalů přetížených (hypertonických) tak i ochablých (hypotonických).
  • intenzitu vnímané bolesti
  • vstřebávání otoků a hematomů, dochází ke zlepšení lymfatického toku
  • některé deformity a vady – korekčními tapy
  • hojení jizev, bradavic a popálenin

   

  Materiál – tape je vyroben ze 100% bavlny pokryté akrylátovým (pryskyřicovým) lepidlem, byl speciálně vyvinut pro tuto metodu, je hypoalergenní, neobsahuje latex. Tyto vlastnosti zajišťují nejen prodyšnost a odpařování přebytečné vlhkosti, ale zároveň i dokonalou přilnavost. Byl vyvíjen tak, aby se svojí hmotností, tloušťkou a elasticitou maximálně přizpůsobil kvalitě lidské kůže. Pro tyto své vlastnosti je velmi dobře snášen.

 • REKONDIČNÍ KLASICKÁ MASÁŽ - Tomáš Vopařil

  21.10.2018

  Rekondiční klasická masáž

  Je masáž u které vhodně zvolenými hmaty a masážními prostředky dosáhneme příjemné odezvy v celém organismu.

  Účinky masáže:

  –  urychluje odstraňování povrchové zrohovatělé vrstvy pokožky, dochází    ke zvýšené sekreci potních a mazových žláz.

  –  podporuje návrat žilní krve do srdce

  –  ovlivňuje detoxikaci organismu působením na lymfatický systém

  –  dochází ke zvýšenému odplavování produktů látkové výměny

  –  zlepšuje se vstřebávání otoků, krevních výronů a výpotků, zlepšuje se výživa, činnost tkání a svalová činnost

  –  snižuje svalové napětí

  –  má reflexní účinek, který se projevuje změnou prokrvení a zlepšením činnosti hluboko uložených tkání a orgánů.

  –  jsou příznivě ovlivňovány nervové funkce

  –  zvyšuje se látková výměna

  –  nastává změna vnitřního prostředí organismu a činnosti žláz s vnitřní sekrecí

  –  přispívá k podpoře fyziologických pochodů v organismu

   

 • REFLEXNÍ TERAPIE - Tomáš Vopařil

  21.10.2018

  Reflexní terapie

  Základy reflexní terapie vycházejí ze známého poznatku, že na všech zakončeních lidského těla existují reflexní plošky, odpovídající příslušným orgánům nebo oblastem těla. Např. body v uších u ušní akupunktury, změny na oční duhovce jako informace o stavu organismu – irisdiagnostika atd.

  Takže i na šlapkách nohou jsou reflexní plošky celého těla. Dalo by se říci, že chodidlo vlastně představuje celé lidské tělo. Reflexní terapie podporuje vlastní léčivé síly člověka, jakoby probouzíme "ospalé" orgány a dodáváme jim prostřednictvím dotyku energii. nebo naopak tlumíme jejich příliš velkou aktivitu na úkor druhých orgánů. Takže tělo prostřednictvím dotyku uvádíme do rovnováhy. Působíme na mikrosystém (chodidlo) a ovlivňujeme makrosystém (tělo).

  Reflexní terapie působí jak na hmotných tak na nehmotných úrovních a dotek působí vždy jako nástroj komunikace s celkem. Může vyvolat reakce  a změny na vzdálenějších místech jež jsou propojeny buď funkčně nebo energeticky s daným místem.

  Máme také reflexní plošky na rukou, které jsou nám přístupnější, ale nejsou tak účinné. Proto se spíše zaměřujeme na reflexní terapii nohou. K řádnému využití této metody je ovšem třeba znát spolehlivý postup, jak potřebné reflexní plošky najít a jak jimi působit na funkci určitého orgánu.

  Pokud se podíváme na historii reflexologie, tak samotná metoda se zřejmě vyvíjela na různých místech zeměkoule současně. V Asii se považují za kolébku této metody současně Čína, Vietnam i Indie, a dokonce se tvrdí, že reflexní terapie byla předchůdcem akupunktury. V každém případě jsou první zmínky o éto metodě v díle známého Žlutého císaře ze třetího tisíciletí př. n l. Tehdy se nazývala „metodou pozorování nohou“. Toto vlastně dokazuje, že reflexní terapie a akupunktura mají společné kořeny v Číně. Podle některých knižních pramenů dovezených cestovatelem Markem Polem by reflexní terapie měla být čistě čínského původu, což ovšem zese popírají Vietnamci.

  Nálezy nástěnné malby z roku 2330 př.n.l. v hrobce egyptského lékaře, však svědčí o tom, že metoda byla od pradávna používána i ve starém Egyptě. Na barevné malbě je jednoznačně znázorněna masáž šlapky a dlaně, ale i masáž silně připomínající masáže Shia-tsu. Je prakticky vyloučena tehdejší komunikace mezi východní Asií a Egyptem. Musíme si však uvědomit, že souvislosti mezi reflexními ploškami a příslušnými orgány byly známé Indiánům Severní Ameriky (a možná i Jižní).

  Do Evropy se tato metoda dostala zřejmě z Číny, a to po návratu Marca Pola, protože už kolem roku 1580 se objevila práce o této metodě (Adamus a Atatis).

  Za novodobého objevitele této metody je označován Američan dr. William Fitzgerald (1872-1942). Dnes už se asi nikdo nedoví opravdu, kdo je skutečným objevitelem této metody. Dr.Fitzgerald je sice autorem principu dělení těla na zóny a oblasti, ale tyto principy jsou už doloženy u původního indiánského obyvatelstva.

  Na jeho práce pak navázala při svém studiu americká masérka Eunice Inghamová a řadu let jeho metodu rozpracovávala a dále vylepšovala. V roce 1938 vydala knihu „Příběhy, které mohou vyprávět nohy“(Stories the Feet Can Tell). Její zásluhou byl také v roce 1974 v Americe založen Mezinárodní institut reflexologie, shodou okolností právě v roce jejího úmrtí.

  K současnému postupnému rozšiřování metody v Evropě přispívaly a vlastně ještě přispívají dva směry:

  –          Rozšíření původní americké metody zásluhou Hany Marquartové – masérka, která v roce 1958 objevila knihu E. Inghamové  a za devět let se propracovala od prosté zvědavosti k vysoké odbornosti. Zavedla učební kurzy v několika zemích Evropy a Afriky. V roce 1976 napsala knihu „Ovlivňování reflexních zón na chodidle“.

  –          Druhý směr se rozšiřuje zásluhou švýcarské zdravotní sestry Heidi Masafretové, která se s touto metodou seznámila jako misionářka v Číně a na základě toho napsala knihu „Zdravě do budoucnosti“.

  V dubnu 1982 byla založena organizace“RWO-SHRTherapie“ s hlavním cílem metodu dále zdokonalovat a rozšiřovat.

  Dala vznik metodě, která spojuje zkušenosti východní a západní medicíny.

   

 • PŘIKLÁDÁNÍ SKLENĚNÝCH BANĚK - Tomáš Vopařil

  21.10.2018

  Přikládání skleněných baněk

  Přikládání skleněných baňek (baňkování) je staré 5 -6 tis. let a patří k uznávaným starověkým čínským metodám. Vychází tedy z východní filosofie, tedy využívá toku životní energie všemi 12. drahami.

  Baňkováním se rozumí přikládání skleněných baňek(nádobek), v nichž vytvoříme podtlak zapáleným smotkem vaty namočeným v lihu, který způsobí jejich přisátí na pokožku. Přikládají se na určená místa(reflexní zóny, akupunkturní body, svalové spasmy v oblastech psychosomatických zón). Nebo se dají použít také k samotné masáži.

  Také se používají baňky silikonové s pumpičkou. Já v současné době používám baňky skleněné.

  Po aplikaci mohou vznikat v místech přiložení malé modřinky(hematomy), které nejsou na pohnat citlivé a mizí do několika málo dnů.

  Efekt baňkování se popisuje ve spojení s tokem  krve a životní energií(čchi). Baňkování má napomáhat vytažení škodlivin(vítr, chlad, horko, vlhko) na povrch a jeho vyloučení. Otevírá kožní póry a umožňuje eliminaci škodlivin.

  Hlavní účinky baňkování:

  • zrychluje se metabolismus v kůži, zlepšuje se činnost potních a mazových žláz, zvyšuje se přísun živin ke tkáním
  • podpora regenerace kůže
  • podtlakem se stimuluje krevní a lymfatický oběh
  • baňkování odstraňuje spasmy(tuhé svalové zatvrdlinky) kolem postiženého kloubu a zvýšení sekrece synoviální (mazací) tekutiny
  • stimuluje vnitřní orgány, zvyšuje peristaltiku, zlepšuje trávení a vstřebávání živin
  • stimuluje nervová zakončení

   

 • MEDOVÁ MASÁŽ - Tomáš Vopařil

  21.10.2018

  Medová masáž

  pampeliskaSamotná masáž je velice příjemná a uvolňující. Med nahřívám na teplotu 45 – 55 st.C. Nanesu jej na pokožku a provedu masáž. Začínám zády a pokračuji přes hýždě, dále ploskou, lýtky a nakonec stehny. Masáž na přední straně těla se neprovádí.  Tělo poté přikryji savým papírem, ručnímed3kem a nechám klienta 10 min. odpočívat. Poté sejmu papír, kterým se stáhne zbytek medu. Na závěr teplým, vlhkým ručníkem utřu pokožku do sucha. Klient odchází bez použití sprchy naprosto čistý. Pokožka je po masáži sametově hebká, jemná a krásně voní po medu. Medová masáž je příjemnou záležitostí, při které zapomenete na všední starosti. Dopřejte si tento příjemný relaxační zážitek.

  Účinky masáže na organismus jsou jednak přes reflexní zóny na těle, díky kterým se povzbuzuje činnost orgánů celého těla. Je to metoda detoxikační s výbornými účinky na pokožku. Nezanedbatelný vliv má na činnost lymfatického systému. Je to metoda, při které se dostávají z tělesné tkáně usazené toxické látky. Dále se odstraňují z těla usazeniny, které se nahromadí v tkáních,( např. z potravin, léků a pod.) a tělo se jich neumí vlastními detoxikačními silami zbavit.

  Med je používán po tisíce let jako prostředek k léčení chorob a svým složením působí antibakteriálně a antisepticky. Tyto vlastnosti  medu jsou výsledkem nízké aktivity vody v medu způsobující osmózu, efekt peroxidu vodíku a vysoké kyselosti.Med je v první řadě nasycený roztok dvou monosacharidů. Tato směs má nízkou vodní aktivitu; většina vodních molekul je vázána cukry a jen zbývající jsou k dispozici pro mikroorganismy. Vzhledem k nízkému počtu volných molekul vody nemají mikroorganismy vhodné podmínky k množení. Peroxid vodíku je v medu obsažen jen ve velmi malé koncentraci (asi 1mmol/ 1l), je aktivován ředěním. Při použití medu na pokožku (např. jako tekutý obvaz) je peroxid vodíku produkován smísením s tělesným potem. Výsledkem tohoto procesu je, že peroxid vodíku se pomalu uvolňuje a pracuje jako antiseptikum. Na rozdíl od 3% lékařského roztoku, pomalé uvolňování nezpůsobuje poškození okolní tkáně. PH medu je běžně mezi 3,2 a 4,5. Tento relativně vysoký stupeň kyselosti zabraňuje růstu bakterií způsobujících infekci.

  Samozřejmě mimo účinků na pokožku má med svým složením pozitivní účinky při pravidelném dlouhodobém užívání na celý organismus, díky mnoha uhličitanům působících jako antioxidanty. med5Pozitivně ovlivňuje stres, funkci tlustého střeva zvyšováním probiotických bakterií a tím zvyšuje obranyschopnost organismu. Zlepšuje trávení, snižuje cholesterol a snižuje riziko rakoviny tlustého střeva.

  Med se používá pro krytí ran, popálenin a vředů. Redukuje otoky a jizvy.

   

Starší »