Maderoterapie

Objednání

Veronika Víznerová   (IČ: 14079232)
+420 608 657 416

Otevírací doba dle objednání


Maderoterapie

Maderoterapie je technika odstranění celulitidy pomocí dřevěných válečků. Masáž těmito válečky zlepšuje proudění lymfy. To má za následek nastartování metabolismu a s tím spojené vylučování toxinů, které jsou nahromaděny v podkoží a způsobují nenáviděnou pomerančovou kůži.

Maderoterapii doporučujeme kombinovat s cvičením, díky kterému bude kůže ještě více prokrvená a terapie proto ještě více účinná. Zároveň je vhodné dodržovat doporučený stravovací režim, který zamezí zadržování vody v těle a přispívá k viditelnému zlepšení stavu pokožky.


Terapie dřevem (wood therapy) poskytuje rychlé a viditelné výsledky při tvarování těla, úbytku cm a odbourávání viditelné celulitidy, což zvyšuje důvěru a dnadšení všech zákazníků co absolovali maderoterapii. Tato procedura je zcela přírodní. Provádíme ji za pomocí dřevěných válečků, které jsou vyráběny z přírodních materiálů a k masáži používáme pouze přírodní masážní oleje.

Na maderoterapii mohou docházech ženy i muži všech věkových aktegorií mající za cíl zhubnout, tvarovat postavu a zatočit s celulitidou. Působí také jako prvence onemocnění spojených s obezitou.


Kontraindikace:
  • trombóza, otoky, srdeční onemocnění, příznaky renálního onemocnění
  • popáleniny, křečové žíly, dermatitida, kožní onemocnění a kožní citlivost (u těchto klientů je možné, že se po ošetření objeví modřiny
  • těhotenství a kojení
  • hypertenze není striktní kontradikcí, nicméně je ošetření maderoterapie doporučeno až po konzultaci s lékařem.

Ceník

Výhodný balíček 10 procedur + 2 zdarma
(jedna procedura vyjde na 541,-Kč)

6500 Kč

1x procedura


650 Kč

5x procedura

(jedna procedura vyjde na 600,-)


3000 Kč

Pánská maderoterapie (sportovní masáž)

690 Kč

Obličejová maderoterapie

40 min.

500 Kč